Smart Home czyli inteligentny dom

Najwyższy czas na inteligentną zmianę w Twoim domu! Odkryj, jak nowoczesne rozwiązania mogą służyć Ci na co dzień i dlaczego warto zdecydować się na SMART HOME!

Technologia rozwija się błyskawicznie, zmieniając nasze życie nie do poznania. Czy w dobie ery lotów w kosmos, autonomicznych pojazdów i futurystycznych rozwiązań, idea inteligentnego domu jest czymś nieosiągalnym? Skądże. Rzadko kiedy ktoś na etapie projektowania domu czy mieszkania dokładnie wie czego chce. Na etapie  planowania bardzo często działamy nieprzemyślanie. Wybieramy osobne urządzania sterujące domofon, ogrzewanie, alarm, oświetlenie czy ogrzewanie. I z czasem przybywa nam nowych urządzeń, a wraz z nimi przycisków, pilotów, włączników, sterowników itd. Kto by to wszystko ogarnął? A przecież życie miało być takie proste… Nic straconego, bo może takie być.

Loxone smart home
Wystarczy wybrać rozwiązanie  SMART HOME, zaprojektowane w celu zwiększenia komfortu życia oraz ułatwienia pracy.
Loxone smart home

W smart home wszystkie technologie i urządzenia połączone są w jeden system.

 Wpływa to na komfort mieszkania we własnym domu. Oczywiście, niektórzy obejdą się bez tego typu rozwiązań. Ale sam fakt, że czytasz ten artykuł prawdopodobnie oznacza, że nie jesteś jedną z nich. 😊
Obawiasz się jednak, że tego typu rozwiązanie nie jest na Twoją kieszeń? Rozumiemy te obawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma swoją wizję ilości technologii i poziomu automatyzacji w swoim domu. Tak samo każdy ma inne możliwości finansowe. Traktujemy naszych klientów indywidualnie. Wysłuchamy Twoich potrzeb i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.
Przekonaj się już dziś.

Odtwórz film na temat loxone - video

ELEKTRYCZNIK

Social Media

Partner

www.loxone.com